O nas

Sunny system

Możesz nam zaufać

Na rynku paneli fotowoltaicznych działamy już przeszło 7 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów, a nasze bogate doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się w zasadzie każdego projektu.

Wśród konkurencji wyróżniamy się m.in. bardzo dobrymi relacjami z producentami paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu panele kupujemy bezpośrednio od producentów, a nie pośredników. To przekłada się nie tylko na jakość, ale także na cenę.

Posiadamy referencje, dzięki którym z powodzeniem przystępujemy do przetargów publicznych oraz prywatnych. Nie działamy szablonowo – każdy projekt to odrębna specyfika i rozwiązania szyte na miarę dla każdego klienta.

Dotychczas realizowaliśmy prace na terenie m.in. województwa śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, łódzkiego czy mazowieckiego. Instalowaliśmy i serwisowaliśmy fotowoltaikę nie tylko na prywatnych domach, ale także w małych i dużych firmach.

Stawiamy na najwyższą jakość, dlatego jesteśmy przekonani, że Sunny System, to odpowiedni wybór dla każdego klienta, któremu zależy na najlepszych rozwiązaniach w obszarze energetyki fotowoltaicznej. Już dzisiaj zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Najlepsze praktyki

Jak pracujemy w Sunny System?

Na przestrzeni ponad 7-letniej obecności na rynku, wypracowaliśmy szereg dobrych praktyk. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy zarówno mniejsze, jak i większe projekty. Stale inwestujemy w sprzęt oraz szkolenia, co sprawia, że podążamy wraz ze zmieniającym się rynkiem energetyki fotowoltaicznej.

Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie realizacji projektu. Służymy fachowym doradztwem, a także bezpłatną i niezobowiązującą wyceną. Osobom, które zdecydują się na współpracę z Sunny System oferujemy profesjonalny montaż, a także pomoc w otrzymaniu dofinansowania na fotowoltaikę.

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych specjalistów. Należą do nich m.in. wykwalifikowani elektrycy, montażyści, a także kierownicy budowy i projektanci z uprawnieniami. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu realizujemy zlecenia nawet w najbardziej odległych zakątkach Polski.

nawet 25 lat gwarancji!